ÜRÜNLER

X400 ULTRA


<  GERİ DÖN

SureFire X400 Ultra silah feneri, yakın ve uzak mesafelerde kullanılabilir, son derece güçlü beyaz ışık kaynağı ve kırmızı hedef işaretleyici lazer ünitesini, kompakt ve raya monte edilebilir bir paket halinde, güvenlik güçlerinin hizmetine sunar.

 TIR lens ile uzak mesafelere kadar odaklanan, hedef çevresinde de çok iyi aydınlatma yapan, LED kaynaklı 500 lumen beyaz ışık üretmektedir. Son derece dayanıklı ve etkili LED bir pil seti ile 1.5 süresince bir saldırganın gece görüş adaptasyonunu bozacak düzeyde ışık üretir. 

 X400 Ultra’ nın  5-milliwatt gücündeki lazer hedef işaretleyicisi, ana ışık kaynağının hemen altında yer alır ve yüksek çözünürlükte kırmızı (635 nM) lazer ışını üretir.  Lazer hedef işaretleyicisinin yükseklik ve rüzgar ayar ünitesi, darbe ve tepmeye dayanıklı Nylok® vidalarla çalışmaktadır ve bir kez sıfırlandıktan sonra kolay kolay tekrar sıfırlama gerektirmez.

 X400 Ultra gövdenin arkasındaki sağlı sollu manivelalarla, tek parmakla, aşağı yukarı hareketle süreğen olarak, öne doğru iterek ise anlık olarak açılıp, kapanabilir.   X400 Ultra’ nın arkasındaki bir düğme ile sadece beyaz ışık kaynağı (1),  beyaz ışık ve lazer hedef işaretleyici (2), sadece lazer hedef işaretleyici (3), kombinasyonlarından herhangi birisi seçilebilir veya cihaz tamamen kapatılabilir (4).

 Opsiyonel DG kabza anahtarları ( tabancalar için ) ve bastırarak aktive edilebilen  XT07 kablolu anahtarlar ( uzun namlulu silahlar için ) X300 Ultra ‘ yı kabza veya silahınızı modifiye etmeden kullanabilmenize olanak tanır. 

 X400 Ultra Rail-Lock® sistemi sayesinde tabanca ve uzun namlulu silahların Universal veya Picatinny raylarına kolayca ve hızlıca monte edilip sökülebilir. İleri teknoloji ürünü alüminyum gövde, askeri standartlara göre anodize edilmiş, korozyona dayanıklı ve son derece dayanıklı olup, bir O-ring ve conta ile su geçirmezliği sağlanmıştır. 

 Montaj

 Picatinny veya Universal ray mevcut olan tüm tabanca ve uzun namlulu silahlara uyumludur.

Ray sistemi olmayan tabancalar için adaptör seçenekleri mevcuttur.

Özellikleri

  • Son derece dayanıklı, mümkün olan en iyi ışık düzeyini, en uzun süre sağlayan LED sistemi.
  • TIR lens ile kısa ve uzun mesafede taktik avantaj.
  • Pratik, hızlı montaj sistemi.
  • Tabanca kabzası ve ön el kundaklarına uzatılabilen açma kapama düğmesi.
  • Su geçirmez,  O-ring ve conta sistemi.
  • İleri teknoloji ürünü, askeri standartlarda dayanıklı alüminyum gövde; darbeye dayanıklı polimerden mamül düğme ve kapak takımı.
  • 10 yıl raf ömrü olan 123A bataryalarla gelir.

İlgili Yasal Düzenlemeler

İthali izne tabiidir.

Sivil veya zati kullanım için tedariki yasaktır.

Sadece güvenlik güçlerinin kuvvesi için tedariki mümkündür.

Lazer Hedef İşaretleyici Uyarısı

Bu cihaz gözlere zararlı lazer ışını yaymaktadır.

-- Lazer kaynağına direk olarak veya yansıyan ışına bakmayınız.

-- Lazeri gerek direk olarak, gerek yansıtarak göze asla tutmayınız.

-- Gözlük, dürbün gibi optik gereçlerden lazere bakmayınız.

-- Lazer güç ünitesini asla sökmeyiniz, modifiye etmeyiniz.