GSSI

İş ortaklarımızın derin tecrübesi, deneyimlenmiş uygulamaları ve yoğun piyasa araştırmaları yardımıyla hükümetlere yönelik güvenlik hizmetleri sektöründe liderlik sağlamayı hedef edinen GROUP SSI, 1995 yılında kurulmuştur.

Piyasada lider bir oyuncu olan GROUP SSI gözetim, güvenlik ve savunma konularının tüm alanlarında rakipsiz bir deneyim ve son teknoloji ürünler sunmaktadır.

Süregelen Ar-Ge ve yatırım politikamız sayesinde kolluk kuvvetleri ve askeri profesyonellerin operasyonel ihtiyaçlarına yönelik ürün gamımızı genişletmekte ve aynı zamanda teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Geçen 15 yıl boyunca müşterilerimiz, artan ihtiyaçlara ve mücadele koşullarına yönelik deneyimimize güvenmiştir.

GROUP SSI’ın merkezi Fransa’da Paris’e yakın bir şehir olan Versay’dadır. Küresel bağlamda çalışmamızı sağlayan ISO 9001 ve RAQ2 sertifikasına sahip ortak firmalarımız ve yüklenicilerimiz sayesinde yaygın bir satış ağını geliştirmiş bulunmaktayız-ihracat sözleşmelerimiz, toplam satışlarımızın p’ini oluşturmaktadır. Firmamız; teknik uzmanlığı, ürün ve hizmet kalitesiyle uluslar arası bağlamda tanınmaktadır.

Yetenekli mühendis ve teknisyenlerden oluşan ekiplerimiz sayesinde elektronik, optik, radyo, sinyal çözümleme ve mekanik alanlarında müşterilerin kendilerine özel ihtiyaçlarına odaklanan ürün ve hizmet konfigürasyonlarını sağlamaktayız.

GROUP SSI, tedarik edilen ekipmanın gerekli tüm operasyonel bakımını sağlamaktadır. Uzmanlarımız size en uygun ürün ve uygulamaları tavsiye etmek ya da Fransa veya başka ülkelerde personel eğitimi ihtiyaçlarınızı karşılamak için görev başındadırlar.

Yeni web sayfamız, sağlamakta olduğumuz birçok sistemi sergilemektedir. Online kataloğumuza ulaşmak için sitemize üye olmanız yeterlidir.

Eric Joubert

Genel Müdür