VIGIPLANE

Vigiplane sistemi, yüksek performanslı ve az enerji harcayan güvenlik malzemelerinden oluşur: kızılötesi ve dopler sensörler, yüksek hassasiyetli ve sağlam gece görüş ve gündüz kameraları, hücresel modüller ve uydu modülleri ve yanıp sönen alarm lambası.

Uçağın koruma bölgesi, elektronik parçalardan oluşan (kızılötesi ve dopler sensörler) üçlü tespit sistemi  ve video yazılımı ile korunmaktadır. Sistem sabit bir operason sağlar ve dış ortamlardan gelebilecek her türlü yanlış alarm riskini ortadan kaldırır.

Infrared ve Dopler tespit sisteminin yanı sıra, Blue Green Technology firması kendine ait bir görüntü/resim analiz algoritması geliştirmiştir. Kullanıcı, uçak çevresindeki müdahale bölgesini kolaylıkla tanımlayabilir. Müdahale alanı (ürün görsellerinde sarı çizgi ile gösterilen alanlar) dışında kalan kısımlarda alarm aktive olmayacaktır.

Müdahale alanı içerisinde yüksek risk alanı ile eşleşen kısımlarda alarmlar çalışacaktır.

Görüntü ve risk analizi, yanlış alarm riskini büyük ölçüde azaltır. Yalnızca kullanıcının “yüksek risk alanı” olarak işaretlediği kısımlardaki müdahaleler alarmı aktive edecektir.

Alarm müdahale mekanizması, kurulmuş olan Vigiplane’de ve uzak sunucuda kırmızı kareler içerisinde belirtilecektir.

 

ÜRÜNLER