ÜRÜNLER

X300 ULTRA


<  GERİ DÖN

Tabanca ve uzun namlulu silahlarda kullanılabilen güçlü ve çok amaçlı SureFire X300U, TIR lens ile uzak mesafelere kadar odaklanan, hedef çevresinde de çok iyi aydınlatma yapan, LED kaynaklı 500 lumen beyaz ışık üretmektedir. Son derece dayanıklı ve etkili LED bir pil seti ile 1.5 süresince bir saldırganın gece görüş adaptasyonunu bozacak düzeyde ışık üretir. 

X300 Ultra gövdenin arkasındaki sağlı sollu manivelalarla, tek parmakla, aşağı yukarı hareketle süreğen olarak, öne doğru iterek ise anlık olarak açılıp, kapanabilir. Opsiyonel DG kabza anahtarları ( tabancalar için ) ve bastırarak aktive edilebilen  XT07 kablolu anahtarlar ( uzun namlulu silahlar için ) X300 Ultra ‘ yı kabza veya silahınızı modifiye etmeden kullanabilmenize olanak tanır. 

X300 Ultra Rail-Lock® sistemi sayesinde tabanca ve uzun namlulu silahların Universal veya Picatinny raylarına kolayca ve hızlıca monte edilip sökülebilir. İleri teknoloji ürünü alüminyum gövde, askeri standartlara göre anodize edilmiş, korozyona dayanıklı ve son derece dayanıklı olup, bir O-ring ve conta ile su geçirmezliği sağlanmıştır. 

Mat siyah ve çöl rengi seçenekleri mevcuttur. 

Montaj

Picatinny veya Universal ray mevcut olan tüm tabanca ve uzun namlulu silahlara uyumludur.

Ray sistemi olmayan tabancalar için adaptör seçenekleri mevcuttur.

Özellikleri

  • Son derece dayanıklı, mümkün olan en iyi ışık düzeyini, en uzun süre sağlayan LED sistemi.
  • TIR lens ile kısa ve uzun mesafede taktik avantaj.
  • Pratik, hızlı montaj sistemi.
  • Tabanca kabzası ve ön el kundaklarına uzatılabilen açma kapama düğmesi.
  • Su geçirmez,  O-ring ve conta sistemi.
  • İleri teknoloji ürünü, askeri standartlarda dayanıklı alüminyum gövde; darbeye dayanıklı polimerden mamül düğme ve kapak takımı.
  • 10 yıl raf ömrü olan 123A bataryalarla gelir.