ÜRÜNLER

EP-5 KULAKLIK


<  GERİ DÖN

Hesaplı, mükerrer kullanıma uygun, tam kapalı EP5 Sonic Defenders®Max yumuşak ve esnek üç yapraklı filtre ile kulak kanalına tam uyum sağlayarak, 26dB e kadar ses filtrelemesi sağlar. EP5 ler etraftaki ses ve konuşmaları duymanın çok hayati bir önceliğe sahip olmadığı aşırı gürültülü ortamlarda bulunan, gürültüye karşı en üst düzeyde koruma isteyen kişiler için sürekli en üst düzeyde koruma sağlar. * EP5 ler yumuşak fakat son derece dayanıklı, non-allerjen polimer malzemesi sayesinde tüm gün boyunca konforlu bir şekilde kullanım olanağı sağlarken, oldukça uzun kullanım ömrü vardır. (Kullanımı ve bakıma bağlı olarak 6 + aya kadar ). Patentli EarLock® halkalar, kulaklığı kulak kepçenize sımsıkı ama konforlu bir şekilde sabitlerken, esnek üçlü yaprak sistemi kulaklığın kulak kanalınıza tam uyum sağlamasına yardım eder. Küçük silueti sayesinde EP4’ler baret, başlık, şapka, maske, ekstra kulaklık setleri ile ve uyurken kullanılabilir. EP5 ler küçük, orta, büyük boy olarak mevcuttur. Orta boy kulaklık erişkin kulaklarının çoğuna uyum sağlar.

Sonic Defenders Max tek bir sağ/sol set olarak veya 25 set halindeki kutularla tedarik edilebilir. Her set dayanıklı bir saklama kutusu içinde, aynı zamanda boyun askısı ile birlikte gelir.

Düşük düzeydeki ses ve çevredeki konuşmaları duyabilmek için EP3 Sonic Defenders veya EP4 Sonic Defenders.tercih ediniz.

Özellikler

• Tam kapalı tasarım 26dB ses filtrelemesi sağlar.

• Yumuşak, üç yapraklı filtre kulak kanalına tam uyum sağlar, bütün gün rahatça kullanılabilir.

• Non-allerjen, uzun ömürlü, konforlu sıhhi polimer malzemeden mamuldür.

• Patentli EarLock® sabitleme halkaları yedi ayrı noktadan kulaklığı her zaman aynı şekilde sabitler.

• Düşük silueti sayesinde maske, başlık, şapka, telefonla veya dış kulaklıklarla kullanılabilir.

• 26" polimer takılabilir çıkarılabilir boyun askısı mevcuttur.