ÜRÜNLER

EP-4 KULAKLIK


<  GERİ DÖN

EP4 Sonic Defenders® Plus normal konuşma veya sesleri duymanıza engel olmadan kulaklarınızı korur. Üç yapraklı tasarımı sayesinde kulak kanalına tam yerleşir ve 24dB kadar ses azaltımı sağlar. Zararsız düzeydeki seslerinkanaldan geçişine izin verilirken, işitme duyusu için zararlı olabilecek sesler ( 85dB ve üzeri ) özel bir filtre ile filtrelenir. EP4’ lerde entegre filtre kapakları mevcut olup, arzu edildiğinde kapatılarak, çevre seslerini duymanın çok gerekli olmadığı ortamlarda daha düşük gürültülerin de filtrelenmesi sağlanabilir. Sağ / sol kulağa özel, renk kodlu Sonic Defenders Plus kullanmı rahat ve uzun ömürlü dayanıklı, yumuşak, non-allerjen polimerden imal edilmiştir. ( Kullanım ve bakıma bağlı olarak 6 + aya kadar ). Patentli EarLock® halkalar, kulaklığı kulak kepçenize sımsıkı ama konforlu bir şekilde sabitlerken, esnek üçlü yaprak sistemi kulaklığın kulak kanalınıza tam uyum sağlamasına yardım eder. Küçük silueti sayesinde EP4 ler baret, başlık, şapka, maske, ekstra kulaklık setleri ile ve uyurken kullanılabilir.

EP4 Sonic Defenders Plus aynı zamanda sadece entegre filtre kapakları çıkarılarak kulak kepçesi dışına yerleşen telsiz kulaklıkları ile de uyumlu olarak kullanılabilir.

NOT: Eğer entegre filtre sökülürse EP4 ses düşürme fonksiyonunu icra etmez, bu durumda sadece birlikte kullanıldığı dış kulaklığın ses düşürme fonksiyonları koruma sağlanır..

EP4 ler kulak kepçenizin ebatlarına göre küçük (S), orta (M), büyük (L) olarak tercih edilebilir. İdeal ölçü kulak kıkırdağı iç çevresi ve kulak kıkırdağı memesi ( tragus )arasındaki mesafe ölçülerek bulunur. Orta boy kulaklık genel olarak pek çok kulak ölçüsüne uyum sağlar. Daha küçük ölçüsü ve dar kulak kanalı olan kişilerde iki yapraklı filtre olan EP3 Sonic Defenders lar,üç yapraklı filtresi olan EP4' lerden daha iyi uyum sağlayabilir.

 

EP4 Sonic Defenders Plus tek bir sağ/sol set olarak veya 25 set halindeki kutularla tedarik edilebilir. Her set dayanıklı bir saklama kutusu içinde, aynı zamanda boyun askısı ile birlikte gelir.

* TELSİZ İLETİŞİM SİSTEMLERİ İLE UYUM: Thales: Covert Security Harness; Harris: Security Force Communication Set; Motorola: Surveillance Kits; Tactical Command Industries: Tactical Earpiece Products; Peltor: Lightweight Systems-Hearplug; Silynx: C4Ops Headset ile uyumludur.

Özellikler

• Entegre filtre kapakları ile 24dB gürültü filtreleme sağlar.

• 85dB üzeri tehlikeli gürültü düzeylerini filtreleme sağlar.

• Entegre filtre kapakları açıkken zararsız sesleri duyabilmeyi sağlar.

• Patentli EarLock® sabitleme halkaları yedi ayrı noktadan kulaklığı her zaman aynı şekilde sabitler.

• Yumuşak, üç yapraklı kulak yolu filtresi tüm gün konforlu kullanım olanağı sunar.

• Non-allerjen, uzun ömürlü, konforlu sıhhi polimer malzemeden mamuldür.

• Düşük silueti sayesinde maske, başlık, şapka, telefonla veya dış kulaklıklarla kullanılabilir.

• Uyumlu telsiz iletişim sistemleri ile birlikte kullanılabilir.

• 26" polimer takılıp, çıkarılabilir boyun askısı mevcuttur.